- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 13398 | 7037 | 52,52 | 7023 | 5716 | 81,39 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 19275 | 6950 | 36,06 | 6936 | 6292 | 90,72 | 7 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 11845 | 4373 | 36,92 | 4368 | 4111 | 94,12 | 5 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 44518 | 18360 | 41,24 | 18327 | 16119 | 87,95 | 17 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4314 | 26,76 | 26,76 | 5 | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1365 | 8,47 | 8,47 | 1 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Przymierze Obywatelskie" | 2646 | 16,42 | 16,42 | 3 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 4422 | 27,43 | 27,43 | 5 | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 3026 | 18,77 | 18,77 | 3 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Artura Korneluka | 346 | 2,15 | 6,05 | 0 | | Suma w skali powiatu | 16119 | 100,00 | | 17 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 26,76% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 8,47% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 16,42% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Przymierze Obywatelskie" | 27,43% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 18,77% | | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 2,15% | | Komitet Wyborczy Wyborców Artura Korneluka |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 29,41% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5,88% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 17,65% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Przymierze Obywatelskie" | 29,41% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 17,65% | | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ROŹMIEJ JANUSZ ADAM | 331 | 5,79 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | WOŁEK JAN | 608 | 10,64 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców "Przymierze Obywatelskie" | 1 | GAJOS ALICJA EWA | 477 | 8,34 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 5 | SZARZEC RYSZARD | 345 | 6,04 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 11 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | JAGUSZEWSKA GRAŻYNA EWA | 512 | 8,96 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | PIETREK GRZEGORZ WOJCIECH | 358 | 5,69 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | GILEWSKA IRENA | 312 | 4,96 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców "Przymierze Obywatelskie" | 1 | CHMIELEWSKA EWA ANNA | 201 | 3,19 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 1 | BARTNIK LECH JAN | 539 | 8,57 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 2 | KRUSZYŃSKA ELŻBIETA | 311 | 4,94 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 4 | DOBOSZ JANINA | 306 | 4,86 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 11 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | JĘDRUCH EDWARD | 454 | 7,22 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ĆWIACZ HENRYK ROMAN | 218 | 5,30 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | JAGIELSKI WOJCIECH JERZY | 497 | 12,09 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców "Przymierze Obywatelskie" | 1 | SZYMASZEK STANISŁAW KAZIMIERZ | 520 | 12,65 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa GRYF" | 1 | ARCISZEWSKI CEZARY MICHAŁ | 384 | 9,34 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 11 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 2 | GUŹDZIOŁ LESZEK TOMASZ | 317 | 7,71 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 17 | |
| |