- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 3764 | 2309 | 61,34 | 2307 | 2132 | 92,41 | 3 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 8920 | 4108 | 46,05 | 4107 | 3772 | 91,84 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 3786 | 2183 | 57,66 | 2179 | 2052 | 94,17 | 3 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 3996 | 2502 | 62,61 | 2501 | 2319 | 92,72 | 3 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 20466 | 11102 | 54,25 | 11094 | 10275 | 92,62 | 15 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 55,82% | | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 24,52% | | Komitet Wyborczy Wyborców Rozwoju Powiatu Leskiego | 19,67% | | Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Przyszłość |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 73,33% | | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 20,00% | | Komitet Wyborczy Wyborców Rozwoju Powiatu Leskiego | 6,67% | | Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Przyszłość |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | KRUPA ZBIGNIEW | 404 | 18,95 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 2 | SIKORA PAWEŁ | 332 | 15,57 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 3 | KRAJEWSKI FRANCISZEK | 421 | 19,75 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | SCELINA MAREK | 464 | 12,30 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 2 | STRAM ZYGMUNT | 253 | 6,71 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 5 | KUSAL PAWEŁ | 356 | 9,44 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Rozwoju Powiatu Leskiego | 1 | OLESIUK ANDRZEJ | 259 | 6,87 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Rozwoju Powiatu Leskiego | 6 | BOBULA PIOTR | 175 | 4,64 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Przyszłość | 1 | SMACZNY MARIUSZ | 267 | 7,08 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 2 | ORŁOWSKI WOJCIECH | 342 | 16,67 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 3 | RÓŻYCKI ZDZISŁAW | 237 | 11,55 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 4 | GUZIK JÓZEFA | 662 | 32,26 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | MATUSZEWSKI WIESŁAW | 247 | 10,65 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 4 | ORŁOWSKI HENRYK | 238 | 10,26 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Rozwoju Powiatu Leskiego | 1 | WYSATA RYSZARD | 392 | 16,90 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 15 | |
| |