- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 9799 | 4164 | 42,49 | 4157 | 3941 | 94,80 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 7115 | 3052 | 42,90 | 3051 | 2901 | 95,08 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 7141 | 3395 | 47,54 | 3386 | 3191 | 94,24 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 7714 | 3398 | 44,05 | 3394 | 3195 | 94,14 | 5 | 0 | TAK | | Suma w skali gminy | 31769 | 14009 | 44,10 | 13988 | 13228 | 94,57 | 21 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rad gmin
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3147 | 23,79 | 23,79 | 6 | 8 - Komitet Wyborczy Alternatywa Partia Pracy | 160 | 1,21 | 1,21 | 0 | 9 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1735 | 13,12 | 13,12 | 3 | 10 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 880 | 6,65 | 6,65 | 0 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina Nasz Powiat" | 1037 | 7,84 | 7,84 | 1 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | 3321 | 25,11 | 25,11 | 6 | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" | 2932 | 22,17 | 22,17 | 5 | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządna Polska" | 16 | 0,12 | 0,50 | 0 | | Suma w skali gminy | 13228 | 100,00 | | 21 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 23,79% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1,21% | | 8 - Komitet Wyborczy Alternatywa Partia Pracy | 13,12% | | 9 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 6,65% | | 10 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 7,84% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina Nasz Powiat" | 25,11% | | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | 22,17% | | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" | 0,12% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 28,57% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 14,29% | | 9 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 4,76% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina Nasz Powiat" | 28,57% | | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | 23,81% | | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 2 | BUCZAK ZBIGNIEW | 122 | 3,10 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 1 | 3 | DULIAS PRZEMYSŁAW | 114 | 2,89 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | Okręg nr 1 | 1 | KACHEL KAZIMIERZ | 347 | 8,80 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | Okręg nr 1 | 4 | BUCHTA ROMAN HENRYK | 232 | 5,89 | wybrano większością głosów | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" | Okręg nr 1 | 3 | GAŁKOWSKI ZBIGNIEW | 162 | 4,11 | wybrano większością głosów | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" | Okręg nr 1 | 10 | NOCOŃ GRZEGORZ | 185 | 4,69 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 1 | PIENIAK TADEUSZ | 217 | 7,48 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 2 | 4 | GAWLIŃSKA BARBARA | 183 | 6,31 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | Okręg nr 2 | 1 | RAMS ADAM | 345 | 11,89 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | Okręg nr 2 | 6 | KOCIERZ TERESA | 224 | 7,72 | wybrano większością głosów | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" | Okręg nr 2 | 1 | REGINEK TOMASZ | 146 | 5,03 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 2 | PACH JERZY ROMAN | 282 | 8,84 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 4 | POMARAŃSKA BRYGIDA BOŻENA | 157 | 4,92 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 3 | 1 | HIBSZER HENRYK | 94 | 2,95 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | Okręg nr 3 | 6 | DZINDZIO DARIUSZ ANTONI | 121 | 3,79 | wybrano większością głosów | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" | Okręg nr 3 | 2 | SZOLC EMIL | 212 | 6,64 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 1 | HILDEBRANDT MAREK | 489 | 15,31 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 2 | TYMOSZEK EUGENIUSZ | 117 | 3,66 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina Nasz Powiat" | Okręg nr 4 | 3 | WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW | 165 | 5,16 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa | Okręg nr 4 | 6 | TRZĘSIOK JAN LUCJAN | 112 | 3,51 | wybrano większością głosów | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe Mieszkańców" | Okręg nr 4 | 1 | FURGOŁ JAN | 176 | 5,51 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 | |
| |