- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 11925 | 5173 | 43,38 | 5129 | 4896 | 95,46 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 12879 | 6184 | 48,02 | 6127 | 5957 | 97,23 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 11860 | 5572 | 46,98 | 5561 | 5429 | 97,63 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 9680 | 4310 | 44,52 | 4294 | 4182 | 97,39 | 5 | 0 | TAK | | Suma w skali dzielnicy | 46344 | 21239 | 45,83 | 21111 | 20464 | 96,94 | 23 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady dzielnicy
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 674 | 3,29 | 3,29 | 0 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1698 | 8,30 | 8,30 | 1 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM POLSCE | 459 | 2,24 | 2,24 | 0 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Unia dla Warszawy" | 133 | 0,65 | 1,38 | 0 | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 3236 | 15,81 | 15,81 | 5 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Julii Pitery | 656 | 3,21 | 3,21 | 0 | 13 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1943 | 9,49 | 9,49 | 3 | 14 - KOmitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Wawerska" | 1447 | 7,07 | 12,71 | 2 | 15 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Społecznego WAWER 2002 | 1547 | 7,56 | 7,56 | 0 | 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | 465 | 2,27 | 2,99 | 0 | 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe NASZA STOLICA | 450 | 2,20 | 2,20 | 0 | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Mieszkańców | 2809 | 13,73 | 13,73 | 4 | 19 - Komitet Wyborczy Forum Emerytów i Rencistów | 128 | 0,63 | 1,41 | 0 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 4721 | 23,07 | 23,07 | 8 | 21 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Instruktorów Nauki Jazdy i Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców im. Mariana Bublewicza | 34 | 0,17 | 0,81 | 0 | 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Krzekotowskiego "Warszawa,Prawo i Dom" | 53 | 0,26 | 0,89 | 0 | 22 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Polskich Socjalistów | 11 | 0,05 | 0,26 | 0 | | Suma w skali dzielnicy | 20464 | 100,00 | | 23 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów
ważnych | | 3,29% | | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 8,30% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2,24% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM POLSCE | 15,81% | | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 3,21% | | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Julii Pitery | 9,49% | | 13 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 7,07% | | 14 - KOmitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Wawerska" | 7,56% | | 15 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Społecznego WAWER 2002 | 2,27% | | 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | 2,20% | | 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe NASZA STOLICA | 13,73% | | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Mieszkańców | 23,07% | | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1,75% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 4,35% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 21,74% | | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 13,04% | | 13 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 8,70% | | 14 - KOmitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Wawerska" | 17,39% | | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Mieszkańców | 34,78% | | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ŻYCKI ARTUR | 258 | 5,27 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | MIGUT WIESŁAW TADEUSZ | 154 | 3,15 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 13 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | WOJCIECHOWSKI BERNARD PIOTR | 211 | 4,31 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Mieszkańców | 1 | ROLA URSZULA | 282 | 5,76 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | WOŹNIAK MARCIN | 281 | 5,74 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 4 | ZABOKLICKI PRZEMYSŁAW MIŁOSZ | 216 | 4,41 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 2 | GÓJSKI ZDZISŁAW | 607 | 10,19 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 4 | ROSZKOWSKI JÓZEF | 314 | 5,27 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 14 - KOmitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Wawerska" | 1 | KRASNOWOLSKI ANDRZEJ | 185 | 3,11 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Mieszkańców | 1 | SZYKULSKA EWA | 113 | 1,90 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | MARCZEWSKI MIROSŁAW | 396 | 6,65 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 5 | KASZUBA PAWEŁ | 124 | 2,08 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | BARCIŃSKI JANUSZ | 135 | 2,49 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 13 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 2 | PAPIS-KOZELSKA ZOFIA | 202 | 3,72 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 14 - KOmitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Wawerska" | 12 | WARDZYŃSKI LUDWIK | 164 | 3,02 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Mieszkańców | 1 | DOMERACKI DARIUSZ | 307 | 5,65 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | URBAŃSKI ANDRZEJ | 351 | 6,47 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | STRADOMSKI ANTONI MIECZYSŁAW | 270 | 4,97 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 11 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | PIEŃKOWSKI JAN | 207 | 4,95 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 13 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 2 | FAJKOWSKA BARBARA | 215 | 5,14 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Mieszkańców | 1 | GODLEWSKI DARIUSZ | 359 | 8,58 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | CIESIOŁKIEWICZ KONRAD ZYGFRYD | 204 | 4,88 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 20 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 9 | ZALEWSKI WŁODZIMIERZ | 219 | 5,24 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 23 | |
| |