Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | KISIEL JAN | 619 | 9,21 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | JURCZYŃSKA ANNA TERESA | 327 | 4,86 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | KOWALIK EWA MARTA | 165 | 2,45 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | ELSNER EWA MAGDALENA | 673 | 10,01 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 5 | BARANOWSKI KAZIMIERZ JANUSZ | 328 | 4,88 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 7 | KOWALSKA ELŻBIETA TERESA | 403 | 5,99 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 13 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 3 | DĄBROWSKA ALICJA | 373 | 5,55 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | JOHNE ZBIGNIEW JAN | 301 | 4,24 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | TONDERA MARIA BARBARA | 406 | 5,72 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | 1 | WACHOWICZ JACEK | 317 | 4,46 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | JEZNAK JADWIGA ALICJA | 623 | 8,77 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | LISIECKI PAWEŁ | 550 | 7,74 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 3 | CIERPISZ ZBIGNIEW ADAM | 246 | 3,46 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 6 | LEONIAK BARBARA BOGUSŁAWA | 270 | 3,80 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 13 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | JAKUBOWSKI ANTONI JAN | 250 | 3,52 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | WOJDYGA MIECZYSŁAW AUGUSTYN | 281 | 4,60 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | KUBIAK DANUTA ZDZISŁAWA | 269 | 4,41 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | 1 | SIBORENKO ANDRZEJ STANISŁAW | 403 | 6,60 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | SOSNOWSKI ROBERT | 690 | 11,30 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | MROZOWSKA DANUTA | 203 | 3,32 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 4 | JEZNAK WŁODZIMIERZ MARIAN | 247 | 4,05 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | MIODUSZEWSKI KAZIMIERZ | 163 | 2,67 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 13 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 2 | JARZĘBSKA HANNA | 212 | 3,47 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 23 |