Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | TOMASZEWSKI BOGDAN | 521 | 7,17 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Społeczne | 1 | KUCHTA ANDRZEJ STANISŁAW | 448 | 6,16 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 1 | ŁASZCZ FELIKS | 1929 | 26,54 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 2 | NIEMIEC MACIEJ | 710 | 9,77 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 8 | KRYJEWSKI WALDEMAR JERZY | 337 | 4,64 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | WALA JAN | 477 | 11,00 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Społeczne | 5 | ŁĄCZKOWSKI ZYGMUNT | 251 | 5,79 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 1 | PERTEK JAN | 728 | 16,78 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | WACHOWIAK TADEUSZ | 493 | 8,76 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Społeczne | 1 | OCIEPA RYSZARD STANISŁAW | 291 | 5,17 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 1 | MASZEWSKI WIESŁAW | 1343 | 23,87 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 2 | GAPSKI WŁODZIMIERZ | 434 | 7,71 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | MAŃCZAK TADEUSZ STANISŁAW | 844 | 10,85 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | JASTRZĘBSKA TERESA MARIA | 378 | 4,86 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Społeczne | 1 | TETERUS TADEUSZ KRZYSZTOF | 367 | 4,72 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Społeczne | 8 | SUMIŃSKA EWA | 244 | 3,14 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 7 | KOZŁOWSKI JAN | 534 | 6,87 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 8 | MAĆKOWIAK ZBIGNIEW | 517 | 6,65 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | SIKORA PIOTR | 382 | 8,12 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Społeczne | 1 | GORĄCZKA ARKADIUSZ ANTONI | 367 | 7,80 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Powiatowa | 1 | ADAMCZEWSKI HIERONIM BOLESŁAW | 712 | 15,13 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 |