- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 6796 | 3323 | 48,90 | 3321 | 3000 | 90,33 | 3 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 9168 | 4358 | 47,53 | 4354 | 3862 | 88,70 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 13999 | 6376 | 45,55 | 6353 | 5392 | 84,87 | 7 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 29963 | 14057 | 46,91 | 14028 | 12254 | 87,35 | 15 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 2091 | 17,06 | 17,06 | 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2541 | 20,74 | 20,74 | 3 | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 3141 | 25,63 | 25,63 | 5 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Chłopi Razem | 787 | 6,42 | 6,42 | 0 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1487 | 12,13 | 12,13 | 2 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ziemia Kazimierska" | 532 | 4,34 | 4,34 | 0 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Twój Samorząd 2002 | 1675 | 13,67 | 13,67 | 2 | | Suma w skali powiatu | 12254 | 100,00 | | 15 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 17,06% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 20,74% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 25,63% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 6,42% | | Komitet Wyborczy Wyborców Chłopi Razem | 12,13% | | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 4,34% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Ziemia Kazimierska" | 13,67% | | Komitet Wyborczy Wyborców Twój Samorząd 2002 |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 20,00% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 20,00% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 33,33% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 13,33% | | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 13,33% | | Komitet Wyborczy Wyborców Twój Samorząd 2002 |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 5 | KUREK JÓZEF | 185 | 6,17 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | KŁOS RYSZARD | 403 | 13,43 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców Twój Samorząd 2002 | 3 | KUTRYBAŁA-KŁOS TERESA | 187 | 6,23 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 2 | LUTY TADEUSZ STANISŁAW | 182 | 4,71 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 7 | KOCELA ANTONI | 264 | 6,84 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | NOWAK JAN SYN WACŁAWA | 525 | 13,59 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | FUCIA MIROSŁAW STANISŁAW | 211 | 5,46 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 3 | URANTÓWKA BOGUSŁAW | 177 | 4,58 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | KUCMIN ANDRZEJ WŁADYSŁAW | 237 | 4,40 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | MIGÓRSKI WŁADYSŁAW | 325 | 6,03 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | TRZASKA WALDEMAR | 474 | 8,79 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 6 | PTAK WACŁAW KAZIMIERZ | 160 | 2,97 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | MISZCZYK JAROSŁAW | 226 | 4,19 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 2 | BODZIOCH ADAM ANDRZEJ | 248 | 4,60 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców Twój Samorząd 2002 | 3 | BOJANOWICZ JERZY WACŁAW | 188 | 3,49 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 15 | |
| |