Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
Okręg nr 1 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | ZIĘBA TADEUSZ MIKOŁAJ | 458 | 4,64 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 7 | KWAŚNIK MAŁGORZATA | 641 | 6,50 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | PAPROCKI MAREK JAN | 1058 | 10,73 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | KOZDĘBA DANIEL WITOLD | 326 | 3,30 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców PRAWO RODZINA SAMORZĄDNOŚĆ | 5 | OSNOWSKI ANDRZEJ | 287 | 2,91 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Mielec - Nasz Powiat | 12 | SZYSZKA ANDRZEJ | 368 | 3,73 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | ŻYŁA ZOFIA GRAŻYNA | 333 | 3,85 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | SMACZNY JÓZEF | 1156 | 13,36 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | KRÓLIKOWSKI KAZIMIERZ STANISŁAW | 232 | 2,68 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | SOJA WACŁAW ADAM | 368 | 4,25 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Mielec - Nasz Powiat | 1 | KURDZIEL ANDRZEJ | 450 | 5,20 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Mielec - Nasz Powiat | 12 | BRYŁA ANDRZEJ | 359 | 4,15 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | BIGDA KAZIMIERZ | 280 | 3,99 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | RYBA EUGENIUSZ JAN | 582 | 8,29 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 4 | JAROSZ-PIEJKO ZOFIA | 671 | 9,56 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców PRAWO RODZINA SAMORZĄDNOŚĆ | 1 | CHMIEL MAREK | 406 | 5,78 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | PLUTA ROBERT | 443 | 3,98 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | RUSEK JÓZEF | 907 | 8,15 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | GETINGER LEON | 928 | 8,34 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 4 | CHRABĄSZCZ ANDRZEJ | 809 | 7,27 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców PRAWO RODZINA SAMORZĄDNOŚĆ | 1 | TARAPATA JAN | 952 | 8,55 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 2 | WACH KRZYSZTOF | 384 | 5,11 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | BRYK ANTONI | 699 | 9,30 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | KOPACZ STANISŁAW | 505 | 6,72 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Mielec - Nasz Powiat | 1 | BŁACH MARIAN | 588 | 7,82 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 25 |