- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 31839 | 14819 | 46,54 | 14805 | 13855 | 93,58 | 8 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 22501 | 13408 | 59,59 | 13398 | 12305 | 91,84 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 16933 | 9693 | 57,24 | 9683 | 8999 | 92,94 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 20895 | 12805 | 61,28 | 12779 | 11863 | 92,83 | 6 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 92168 | 50725 | 55,04 | 50665 | 47022 | 92,81 | 25 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 1 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 5637 | 11,99 | 11,99 | 4 | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 4790 | 10,19 | 10,19 | 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 6135 | 13,05 | 13,05 | 4 | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 10218 | 21,73 | 21,73 | 7 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienia Społeczno Gospodarczego | 1881 | 4,00 | 4,00 | 0 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Prawicy Powiatu Jarosławskiego | 5545 | 11,79 | 11,79 | 3 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwości | 6849 | 14,57 | 14,57 | 4 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Platformy Samorządowej | 5569 | 11,84 | 11,84 | 2 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Henryka Nepelskiego | 398 | 0,85 | 4,42 | 0 | | Suma w skali powiatu | 47022 | 100,00 | | 25 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 11,99% | | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 10,19% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 13,05% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 21,73% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 4,00% | | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienia Społeczno Gospodarczego | 11,79% | | Komitet Wyborczy Wyborców Forum Prawicy Powiatu Jarosławskiego | 14,57% | | Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwości | 11,84% | | Komitet Wyborczy Wyborców Platformy Samorządowej | 0,85% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 16,00% | | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 4,00% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 16,00% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 28,00% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 12,00% | | Komitet Wyborczy Wyborców Forum Prawicy Powiatu Jarosławskiego | 16,00% | | Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwości | 8,00% | | Komitet Wyborczy Wyborców Platformy Samorządowej |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | KOTOWSKA HALINA | 323 | 2,33 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | SŁOTA JERZY | 398 | 2,87 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | STRZĘPEK FRANCISZEK | 1146 | 8,27 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Prawicy Powiatu Jarosławskiego | 3 | WYCZAWSKI ANDRZEJ | 595 | 4,29 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwości | 1 | KOŁAKOWSKI JANUSZ | 519 | 3,75 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwości | 2 | PETRY TOMASZ JAN | 345 | 2,49 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców Platformy Samorządowej | 1 | KULESZA TOMASZ JERZY | 1054 | 7,61 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców Platformy Samorządowej | 5 | MITUŚ MARIUSZ ANDRZEJ | 365 | 2,63 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 2 | KŁOS ALICJA | 475 | 3,86 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | BATYCKI JERZY | 611 | 4,97 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | GRELA JAN ADAM | 582 | 4,73 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 3 | TERESZKO STANISŁAW | 340 | 2,76 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Prawicy Powiatu Jarosławskiego | 4 | SZCZYBYŁO LESZEK ANTONI | 388 | 3,15 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwości | 5 | GLOC JAN | 642 | 5,22 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 2 | BRODA RYSZARD JÓZEF | 432 | 4,80 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | MARCINKO JERZY WOJCIECH | 746 | 8,29 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | GRZEŚKO JAN | 828 | 9,20 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | KOKOCKA BOGUMIŁA | 434 | 4,82 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Prawicy Powiatu Jarosławskiego | 2 | CZYŻ MIECZYSŁAW | 290 | 3,22 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | PLĘS MARIANNA | 259 | 2,18 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | KURPIEL ZBIGNIEW | 854 | 7,20 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | SAWA ADAM | 315 | 2,66 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | SZAREK MARIAN JÓZEF | 575 | 4,85 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | SZCZEPANIK HENRYK | 738 | 6,22 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwości | 2 | SOPEL STANISŁAW | 479 | 4,04 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 25 | |
| |