- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 7706 | 3481 | 45,17 | 3480 | 3319 | 95,37 | 7 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 5966 | 2942 | 49,31 | 2941 | 2660 | 90,45 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 3416 | 2018 | 59,07 | 2017 | 1844 | 91,42 | 3 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 17088 | 8441 | 49,40 | 8438 | 7823 | 92,71 | 15 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 1 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 128 | 1,64 | 3,86 | 0 | 8 - Komitet Wyborczy Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego | 1676 | 21,42 | 21,42 | 3 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Lewicowo-Ludowa koalicja dla Bieszczad" | 1823 | 23,30 | 23,30 | 4 | 10 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Niezależni" | 1301 | 16,63 | 16,63 | 2 | 11 - Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 2764 | 35,33 | 35,33 | 6 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość Bieszczad" | 131 | 1,67 | 7,10 | 0 | | Suma w skali powiatu | 7823 | 100,00 | | 15 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 1,64% | | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 21,42% | | Komitet Wyborczy Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego | 23,30% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Lewicowo-Ludowa koalicja dla Bieszczad" | 16,63% | | Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Niezależni" | 35,33% | | Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 1,67% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość Bieszczad" |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 20,00% | | Komitet Wyborczy Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego | 26,67% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Lewicowo-Ludowa koalicja dla Bieszczad" | 13,33% | | Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Niezależni" | 40,00% | | Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego | 1 | ANDRUCH MAREK | 214 | 6,45 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego | 2 | BŁACHNO JAROSŁAW | 108 | 3,25 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców "Lewicowo-Ludowa koalicja dla Bieszczad" | 1 | WNUK KRZYSZTOF | 336 | 10,12 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców "Lewicowo-Ludowa koalicja dla Bieszczad" | 2 | STEBNICKI WIESŁAW | 96 | 2,89 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Niezależni" | 1 | KOCUR TADEUSZ | 100 | 3,01 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 11 Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 1 | KORCZAK PIOTR | 211 | 6,36 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 11 Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 2 | SUDOŁ EWA GRAŻYNA | 129 | 3,89 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego | 3 | JÓZEFCZYK JAN | 232 | 8,72 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców "Lewicowo-Ludowa koalicja dla Bieszczad" | 5 | KONOPELSKI FRANCISZEK | 141 | 5,30 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Niezależni" | 1 | HUSAR KRZYSZTOF | 165 | 6,20 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 11 Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 1 | KRASOWSKI ZYGMUNT | 192 | 7,22 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 11 Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 2 | GĄSIOR KRZYSZTOF | 208 | 7,82 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców "Lewicowo-Ludowa koalicja dla Bieszczad" | 1 | TETERA KAZIMIERZ | 122 | 6,62 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 11 Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 1 | PODRAZA WŁADYSŁAW | 261 | 14,15 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 11 Komitet Wyborczy Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Samorządowego w Ustrzykach Dolnych | 2 | MIKOŁAJCZAK TERESA | 279 | 15,13 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 15 | |
| |