- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 23564 | 10281 | 43,63 | 10268 | 9307 | 90,64 | 8 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 9527 | 6079 | 63,81 | 6070 | 5243 | 86,38 | 3 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 14168 | 8094 | 57,13 | 8083 | 6976 | 86,30 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 10241 | 6439 | 62,87 | 6435 | 5681 | 88,28 | 3 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 57500 | 30893 | 53,73 | 30856 | 27207 | 88,17 | 19 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 3623 | 13,32 | 13,32 | 2 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 6727 | 24,73 | 24,73 | 5 | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 4848 | 17,82 | 17,82 | 3 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców "Mława 2002" | 2274 | 8,36 | 10,35 | 1 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 4339 | 15,95 | 15,95 | 4 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Mławska | 5206 | 19,13 | 19,13 | 4 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Gminna | 190 | 0,70 | 3,34 | 0 | | Suma w skali powiatu | 27207 | 100,00 | | 19 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 13,32% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 24,73% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 17,82% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 8,36% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Mława 2002" | 15,95% | | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 19,13% | | Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Mławska | 0,70% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 10,53% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 26,32% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 15,79% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 5,26% | | Komitet Wyborczy Wyborców "Mława 2002" | 21,05% | | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 21,05% | | Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Mławska |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | ZALEWSKI TADEUSZ | 244 | 2,62 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | SALWA JAN STANISŁAW | 950 | 10,21 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | BUDNER ZDZISŁAW | 305 | 3,28 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 6 | BOROWSKI WALDEMAR HENRYK | 397 | 4,27 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców "Mława 2002" | 1 | WTULICH JAN JERZY | 270 | 2,90 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | GRZYMKOWSKI ANDRZEJ | 202 | 2,17 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Mławska | 6 | KĄCKI JERZY | 308 | 3,31 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Mławska | 8 | KRAJEWSKI WOJCIECH | 275 | 2,95 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | KOPOWICZ ADAM | 383 | 7,30 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | BOĆKOWSKI KAZIMIERZ | 551 | 10,51 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | BĄK TADEUSZ | 293 | 5,59 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | ROSMAN HENRYK | 263 | 3,77 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | WITKOWSKI WOJCIECH | 329 | 4,72 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | STEFANIAK TADEUSZ | 220 | 3,15 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | GUTOWSKA BARBARA | 525 | 7,53 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Mławska | 6 | POPEK WIESŁAW | 276 | 3,96 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | WOJNAROWSKI WŁODZIMIERZ ADAM | 399 | 7,02 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | GUTKOWSKI STANISŁAW | 562 | 9,89 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Mławska | 4 | OKUMSKI WITOLD | 637 | 11,21 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 19 | |
| |