Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | WILK IGNACY | 414 | 2,57 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | PASIERBIŃSKI ZBIGNIEW | 380 | 2,36 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 11 | SOCZÓWKA ANDRZEJ | 409 | 2,54 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 20 | DUDKIEWICZ JANUSZ | 942 | 5,84 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | WÓJCIK ANDRZEJ JANUSZ | 623 | 3,86 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie | 1 | KONARSKI LESZEK | 487 | 3,02 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie | 2 | ŁYSOŃ WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW | 454 | 2,81 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie | 17 | SOLECKI ZYGMUNT | 670 | 4,15 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Blok Ludowo - Społeczny | 3 | OSUCH JACEK | 283 | 1,75 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie - Samorząd 2002" | 1 | FELIKSIK ANDRZEJ IGNACY | 474 | 2,94 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | BIEŃ NORBERT | 808 | 14,40 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie | 2 | JAWORSKA ELŻBIETA | 336 | 5,99 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Blok Ludowo - Społeczny | 1 | ŚWIERCZEK MAREK | 644 | 11,48 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | GARDEŁA STANISŁAW | 748 | 6,52 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | KIECA HENRYK | 667 | 5,82 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie | 1 | GORGOŃ ANNA | 311 | 2,71 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Blok Ludowo - Społeczny | 4 | ŻELAZNY ROMAN | 607 | 5,29 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie - Samorząd 2002" | 1 | GÓRNICKI JERZY MARIAN | 435 | 3,79 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie - Samorząd 2002" | 11 | SŁOMSKI ZDZISŁAW | 520 | 4,53 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | PĘGIEL EDMUND | 836 | 11,82 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | GOŁĄB LESZEK | 463 | 6,54 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Obywatelskie | 1 | KOPA NORBERT | 352 | 4,98 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 11 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie - Samorząd 2002" | 3 | GAJ GRAŻYNA URSZULA | 320 | 4,52 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 23 |