Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
Okręg nr 1 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | STANNY MIROSŁAWA MARIA | 382 | 4,26 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | CHARIASZ JAN | 533 | 5,95 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | CZECHOWSKI ROMAN JAN | 446 | 4,97 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Centroprawica Ziemi Świeckiej | 1 | BENDUSKI ANDRZEJ TADEUSZ | 359 | 4,00 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Centroprawica Ziemi Świeckiej | 2 | KNAPIK ADAM | 263 | 2,93 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelskie Porozumienie Samorządowe | 1 | STUDZIŃSKA BARBARA JANINA | 317 | 3,54 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelskie Porozumienie Samorządowe | 2 | GÓRSKI MARIUSZ PIOTR | 357 | 3,98 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 3 | PIENIĄŻEK KRZYSZTOF | 288 | 4,18 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | KEMPIŃSKA MARZENA | 894 | 12,96 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | TRZOPEK MICHAŁ | 365 | 5,29 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | FILIP SŁAWOMIR MAREK | 391 | 5,67 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelskie Porozumienie Samorządowe | 2 | WIECZOREK JOLANTA TERESA | 648 | 9,40 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | BELT JÓZEF | 533 | 7,91 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | MINDAK MARIAN FELIKS | 414 | 6,15 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | ZAGÓRSKI ROMAN STANISŁAW | 426 | 6,33 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelskie Porozumienie Samorządowe | 3 | ZIMNIAK PAWEŁ JOACHIM | 400 | 5,94 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelskie Porozumienie Samorządowe | 8 | KOWALSKI ANDRZEJ MIROSŁAW | 342 | 5,08 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | GWIZDAŁA KRZYSZTOF JAN | 337 | 6,05 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | SZAFRAŃSKA TERESA | 236 | 4,24 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | CHMIELEWSKI GRZEGORZ KAZIMIERZ | 240 | 4,31 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | KOSZOWSKI FRANCISZEK | 634 | 11,38 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 |