- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 8444 | 4691 | 55,55 | 4689 | 4253 | 90,70 | 4 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 7090 | 3900 | 55,01 | 3896 | 3506 | 89,99 | 4 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 10927 | 5830 | 53,35 | 5819 | 5282 | 90,77 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 7619 | 3840 | 50,40 | 3837 | 3467 | 90,36 | 4 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 34080 | 18261 | 53,58 | 18241 | 16508 | 90,50 | 17 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 2861 | 17,33 | 17,33 | 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4398 | 26,64 | 26,64 | 5 | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2918 | 17,68 | 17,68 | 3 | 8 - Pokoleniowy Komitet Wyborczy Wyborców | 1758 | 10,65 | 10,65 | 1 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE | 4471 | 27,08 | 27,08 | 5 | 10 - Niezależny Komitet Wyborczy Wyborców " Nasz Samorząd " | 102 | 0,62 | 2,94 | 0 | | Suma w skali powiatu | 16508 | 100,00 | | 17 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 17,33% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 26,64% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 17,68% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 10,65% | | Pokoleniowy Komitet Wyborczy Wyborców | 27,08% | | Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE | 0,62% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 17,65% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 29,41% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 17,65% | | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 5,88% | | Pokoleniowy Komitet Wyborczy Wyborców | 29,41% | | Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 2 | PIEŚCIŃSKI TEOFIL WIESŁAW | 127 | 2,99 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | WALCZAK LUCJAN ZDZISŁAW | 331 | 7,78 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE | 1 | GORZYCKI WŁODZIMIERZ | 368 | 8,65 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE | 4 | TRAWIŃSKI MAREK PIOTR | 517 | 12,16 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 4 | ŁOJEWSKI GRZEGORZ | 307 | 8,76 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | ORŁOWSKI HENRYK | 421 | 12,01 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 8 Pokoleniowy Komitet Wyborczy Wyborców | 1 | SZCZERBIAK ROMAN TADEUSZ | 329 | 9,38 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE | 1 | PALIWODA ALEKSANDRA | 425 | 12,12 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ŚWIĄTKOWSKI ZYGMUNT JAN | 427 | 8,08 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | GAPIŃSKI HENRYK | 659 | 12,48 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | WOJCIECHOWSKI JAN ADAM | 209 | 3,96 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE | 1 | NOCOŃ JAN | 558 | 10,56 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców FORUM SAMORZĄDOWE | 5 | URBAŃSKA HALINA IZABELA | 339 | 6,42 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 4 | SKONIECZNY MIROSŁAW | 317 | 9,14 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ZAJĄCZKOWSKI ZBIGNIEW STEFAN | 389 | 11,22 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | WASZAK JERZY | 229 | 6,61 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | WĄSOWICZ LESZEK | 98 | 2,83 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 17 | |
| |