Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
Okręg nr 1 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | SKARBIŃSKI LECH PIOTR | 313 | 5,54 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ŚWIĄTKOWSKI MARIAN | 550 | 9,74 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | OWEDYK STANISŁAW KAZIMIERZ | 446 | 7,90 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 1 | SZWAGRZYK PIOTR | 284 | 5,03 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 2 | SZUMLAŃSKA ZYTA DANUTA | 451 | 7,99 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | IWICKA URSZULA | 659 | 13,03 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | KOZŁOWSKA BARBARA MIECZYSŁAWA | 312 | 6,17 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 1 | BREJZA RYSZARD FRANCISZEK | 1066 | 21,08 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 3 | ORCZYKOWSKI ANDRZEJ MARIAN | 178 | 3,52 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | MACIEJEWSKI LEONARD | 897 | 14,97 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | ESKA BARBARA | 358 | 5,97 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 7 | HARENDA JOANNA | 258 | 4,31 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 10 | NOWAKOWSKI ANDRZEJ | 235 | 3,92 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Blok Samorządowy " Mała Ojczyzna" | 1 | GAWĘDA JERZY MAREK | 154 | 2,57 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | JANECZEK STEFAN | 413 | 6,36 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | ŻAK FRANCISZEK | 640 | 9,85 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 7 | SIERADZKI ANDRZEJ MIKOŁAJ | 253 | 3,89 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 9 Komitet Wyborczy Wyborców Lewica Samorządowa | 1 | KOZŁOWSKI ANDRZEJ ZDZISŁAW | 585 | 9,01 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | PARADA BOGDAN | 708 | 10,44 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | SZUBARGA MAREK WALDEMAR | 1005 | 14,82 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | KOŃCZAL WIESŁAW STANISŁAW | 733 | 10,81 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | ANTONIEWICZ ANDRZEJ GRZEGORZ | 653 | 9,63 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 6 | 2 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | ŁOPATYŃSKA FRANCISZKA | 487 | 6,71 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 6 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | TYBUREK ZDZISŁAW | 325 | 4,48 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 6 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | KWIATKOWSKI LUCJAN | 383 | 5,27 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 6 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 3 | LUBER PIOTR JAN | 314 | 4,32 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 7 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | BIERNACKI JAN KAZIMIERZ | 422 | 8,05 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 7 | 6 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | BĄKOWSKI ZENON | 316 | 6,03 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 7 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 3 | ROSA MAREK WITOLD | 421 | 8,03 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 29 |