- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 16478 | 6854 | 41,59 | 6848 | 6316 | 92,23 | 7 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 7426 | 3364 | 45,30 | 3364 | 2976 | 88,47 | 3 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 8282 | 3920 | 47,33 | 3917 | 3538 | 90,32 | 4 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 7145 | 3787 | 53,00 | 3787 | 3430 | 90,57 | 3 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 39331 | 17925 | 45,57 | 17916 | 16260 | 90,76 | 17 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1521 | 9,35 | 11,86 | 0 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4182 | 25,72 | 25,72 | 5 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 4600 | 28,29 | 28,29 | 6 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Praca Sport | 760 | 4,67 | 8,18 | 0 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 4135 | 25,43 | 25,43 | 6 | 11 - Komitet Wyborczy Komitetu Obrony Polskiej Ziemi Placówka | 539 | 3,31 | 8,27 | 0 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Lisewo 2002 - Witold Jaworski | 523 | 3,22 | 15,25 | 0 | | Suma w skali powiatu | 16260 | 100,00 | | 17 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 9,35% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 25,72% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 28,29% | | Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 4,67% | | Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Praca Sport | 25,43% | | Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 3,31% | | Komitet Wyborczy Komitetu Obrony Polskiej Ziemi Placówka | 3,22% | | Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Lisewo 2002 - Witold Jaworski |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 29,41% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 35,29% | | Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 35,29% | | Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | WOJTASZEWSKI JANUSZ | 394 | 6,24 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | PŁOCKI LUDWIK | 245 | 3,88 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 1 | PIEKARSKI PIOTR WŁADYSŁAW | 273 | 4,32 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 2 | DEREBECKI TADEUSZ JÓZEF | 416 | 6,59 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 1 | MADEJ PIOTR | 302 | 4,78 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 2 | ORZECHOWSKI ZBIGNIEW MICHAŁ | 304 | 4,81 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 3 | GAMAŃSKI ZDZISŁAW | 368 | 5,83 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 6 | WYPIJ KRZYSZTOF | 205 | 6,89 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 3 | PIECHOTA ZDZISŁAW | 327 | 10,99 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 5 | ZIMON ANTONI | 190 | 6,38 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | DANIELEWICZ DARIUSZ | 176 | 4,97 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 2 | JABŁOŃSKI MAREK JERZY | 269 | 7,60 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 5 | MISIASZEK MIECZYSŁAW | 414 | 11,70 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 2 | PORA GRZEGORZ | 214 | 6,05 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | POLIWKO KRZYSZTOF | 501 | 14,61 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Chełmno | 4 | ZALEWSKI GRZEGORZ | 288 | 8,40 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 10 Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Chełmno - Twój Powiat 2001 | 1 | ŚLIWIŃSKI DARIUSZ | 375 | 10,93 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 17 | |
| |