- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 17521 | 9617 | 54,89 | 9610 | 8881 | 92,41 | 8 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 13205 | 6547 | 49,58 | 6546 | 6138 | 93,77 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 6860 | 4100 | 59,77 | 4096 | 3780 | 92,29 | 3 | 0 | TAK | | Suma w skali powiatu | 37586 | 20264 | 53,91 | 20252 | 18799 | 92,83 | 17 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady powiatu
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| % głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 590 | 3,14 | 6,64 | 0 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4757 | 25,30 | 25,30 | 4 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna | 4319 | 22,97 | 22,97 | 4 | 9 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 6093 | 32,41 | 32,41 | 7 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE MŁODYCH PRZECIWKO UKŁADOM I KORUPCJI | 287 | 1,53 | 2,27 | 0 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców PRZYMIERZE LOKALNE | 1005 | 5,35 | 7,94 | 0 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY GMINIE | 1748 | 9,30 | 19,68 | 2 | | Suma w skali powiatu | 18799 | 100,00 | | 17 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 3,14% | | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 25,30% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 22,97% | | Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna | 32,41% | | Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 1,53% | | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE MŁODYCH PRZECIWKO UKŁADOM I KORUPCJI | 5,35% | | Komitet Wyborczy Wyborców PRZYMIERZE LOKALNE | 9,30% | | Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY GMINIE |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 23,53% | | Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 23,53% | | Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna | 41,18% | | Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 11,76% | | Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY GMINIE |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | GŁOWACKA BOŻENA BARBARA | 224 | 2,52 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 7 | KWIEK WACŁAW | 324 | 3,65 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna | 2 | DRUZGAŁA JAN | 367 | 4,13 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna | 3 | KURZAWSKI TADEUSZ | 263 | 2,96 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna | 15 | NEJMAN MACIEJ | 363 | 4,09 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 9 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 8 | OCHOCKI EUGENIUSZ | 407 | 4,58 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 12 Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY GMINIE | 1 | MAŚLANKA TERESA | 640 | 7,21 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 12 Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY GMINIE | 2 | GRZECZKOWICZ MAŁGORZATA JANINA | 264 | 2,97 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | WIĘCŁAWSKI JERZY | 659 | 10,74 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | PIETRZAK ZDZISŁAW | 468 | 7,62 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 4 | JAKUBOWSKI ZDZISŁAW BOGUSŁAW | 272 | 4,43 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 5 | JASTRZĘBSKI STANISŁAW | 382 | 6,22 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 10 | SKORUPA ZBIGNIEW | 751 | 12,24 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 9 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 12 | SZUMILAS JÓZEF | 513 | 8,36 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 8 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna | 3 | KRYŚ WIESŁAW | 524 | 13,86 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 2 | JABŁOŃSKA BRONISŁAWA | 219 | 5,79 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 9 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Inicjatywa Samorządowa Razem | 6 | STEMBALSKI MIECZYSŁAW | 779 | 20,61 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 17 | |
| |