Nr sprawy
| Skrót nazwy i adres
| Pełnomocnik wyborczy
| Pełnomocnik finansowy
| Telefon do siedziby komitetu
|
DKS-712-14/2 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ponad Podziałami | 3xP 78-400 Szczecinek, Plac Wolności 10/4 | Ryszard Koszel | Ryszard Hrehorowicz | 0606757157 |
DKS-712-15/3 Komitet Wyborczy Wyborców Blok Ludowo - Samorządowy | Blok Ludowo - Samorządowy 76-100 Sławno, ul. Wojska Polskiego 5/10 | Szymon Krawczuk | Grażyna Kalinowska-Przygoda | (094) 314 39 85 |
DKS-712-17/5 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Niezależni | Porozumienie Samorządowe Niezależni 76-032 Mielno, ul. Azaliowa 26 | Ryszard Szczęsny | Ryszard Dudczak | 316 59 15 |
DKS-712-20/8 Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Inicjatywa Społeczna | BIS 76-100 Sławno, ul. Chełmońskiego 26/4 | Agnieszka Anna Bugajska | Marzena Barbara Miranowicz | (059) 810 33 67 |
DKS-712-21/9 Komitet Wyborczy Wyborców Lewica dla Wszystkich | LdW 78-200 Białogard, ul. Połczyńska 11/1 | Bogdan Roman Lipiński | Zygmunt Mokrzycki | |
DKS-712-22/10 Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa | Alternatywa 78-500 Kalisz Pomorski, ul. Jasna 6 | Anna Małgorzata Arcimowicz | Danuta Sroka | |
DKS-712-23/11 Komitet Wyborczy Wyborców GRYF | GRYF 78-100 Kołobrzeg, ul. Klonowa 9a | Jerzy Czyżewski | Adam Eugeniusz Wasilewski | |
DKS-712-24/12 Komitet Wyborczy Wyborców POPIS Szczecinecki | KWW POPIS SZCZECINECKI 78-400 Szczecinek, ul. kaszubska 2/3 | Dariusz Krupski | Zbigniew Zdanowicz | |
DKS-712-19/7 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | KWW Porozumienie Samorządowe 78-460 Barwice, ul. Spokojna 10/6 | Krzysztof Wiesław Lis | Ewa Maria Pawłat | |
DKS-712-13/1 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe | KWW Forum Samorządowe 76-150 Darłowo, ul.Moniuszki 7a/18 | Marek Żukowski | Janusz Jeleń | 314 65 90 |
DKS-712-27/15 Komitet Wyborczy Wyborców Powiatowe Forum Gospodarczo-Samorządowe w Świdwinie | PFG-S 78-300 Świdwin, ul. 3 Marca 31/2 | Jan Franciszek Szołdra | Renata Dylak | 06 02 50 40 88 |
DKS-712-29/17 Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Prawa i Samorządności | KWW Platforma Prawa i Samorządności 76-100 Sławno, ul. Matejki 23/4 | Grzegorz Jan Golczyk | Zenona Majda | (059) 810 41 07 |
DKS-712-30/18 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Liderów Lokalnych | PLL 76-150 Darłowo, ul. Wyspiańskiego 7b m7 | Krzysztof Socha | Leonard Dymowski | 0 505 450 646 |
DKS-712-28/16 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Powiatu Wałeckiego | PSPW 78-600 Wałcz, ul. Plac Wolności 8 | Paweł Suski | Bogdan Jan Syganiec | 0 601 58 31 98 |
DKS-712-32/20 Komitet Wyborczy Wyborców Nowy Białogard | Nowy Białogard 78-200 Białogard, ul. Zwycięstwa 19B/11 | Lech Mieczysław Wojcinowicz | Konrad Bartłomiej Litewka | 312 45 87 |
DKS-712-25/13 Komitet Wyborczy Wyborców Radcy Prawnego Macieja Połowniaka | Komitet Wyborczy Macieja Połowniaka 78-100 Kołobrzeg, ul. Wschodnia 35 | Elżbieta Chrzanowska | Michał Zbigniew Tofil | 0 603 051 369 |
DKS-712-26/14 Komitet Wyborczy Wyborców MY MIESZKAŃCY | K.W.W.-MM 78-100 Kołobrzeg, ul. Koszalińska 31G/11 | Jan Aleksander Śleszyński | Grzegorz Duszkiewicz | 35 27 604 |
DKS-712-47/35 Komitet Wyborczy Wyborców Mała Ojczyzna | Mała Ojczyzna 76-150 Darłowo, Kopań 3 | Piotr Andrzej Pszczółka | Wiesław Jan Gilgacz | 314 23 22 |
DKS-712-38/26 Komitet Wyborczy Wyborców "Gmina Darłowo" | K.W."Gmina Darłowo" 76-150 Darłowo, ul. J. Słowackiego 2 | Brunon Fularczyk | Zenon Brugier | |
DKS-712-37/25 Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Białogardzka | KWW Ziemia Białogardzka 78-200 Białogard, ul. Bat. Chłopskiech 3a | Jarosław Jerzy Podgórski | Adam Rafał Marczyk | 312 65 46 |
DKS-712-36/24 Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszeni Ludzie Dobrej Woli | S.L.D.W. 76-150 Darłowo, ul. Wenedów 58 | Janusz Gostkowski | Anna Andrzejewska | 50 26 20 267 |
DKS-712-35/23 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Ruch Samorządowy PRZYSZŁOŚĆ | Komitet Wyborczy Wyborców ORS Przyszłość 78-600 Wałcz, ul. Kilińszczaków 17 | Edward Glon | Stanisław Bielej | (067) 258 21 24 |
DKS-712-34/22 Komitet Wyborczy Wyborców "Forum samorządowe G-12" | FS G-12 75-613 Koszalin, ul. Zwycięstwa 148 | Tadeusz Zych | Helena Fanslau-Dziduch | 345 77 89 |
DKS-712-41/29 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa | KWW Wspólnota Samorządowa 78-200 Białogard, ul. Lipowa 14 m 2 | Mirosław Kwas | Joanna Izabela Smolak | 312 67 54 |
DKS-712-40/28-A Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni | Niezależni 78-500 Drawsko Pomorskie, ul. Łąkowa 6 | Karol Stasiak | Ryszard Jan Worona | 608 165 194 |
DKS-712-39/27 Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność i Przedsiębiorczość | S i P 78-550 Czaplinek, ul. Wałecka 73 | Andrzej Zdzisław Cogiel | Ryszard Kot | 375 54 44 |
DKS-712-31/19 Komitet Wyborczy Wyborców Łączy nas Drawa | "-" 78-500 Drawsko Pomorskie, ul. Złocieniecka 31/11 | Andrzej Brzemiński | Mirosław Szulist | 3672368 |
DKS-712-42/30 Komitet Wyborczy Wyborców Emeryci 2002 | "-" 78-300 Świdwin, ul. Połczyńska 65 | Halina Bochenko | Franciszek Bodnar | 365 27 54 |
DKS-712-53/41 Komitet Wyborczy Wyborców "Prawość" | "-" 78-500 Drawsko Pomorskie, ul. Obr. Westerplatte 25/1 | Czesław Rajski | Izabela Kulec-Kaczmarska | 36 325 43 |
DKS-712-51/39 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Niezależne | Forum Niezależne 76-100 Sławno, ul. Wojska Polskiego 23 | Tadeusz Maciągowski | Grażyna Lenarcik | |
DKS-712-44/32 Komitet Wyborczy Wyborczów "Nowy Młody Powiat" | Nowy Młody Powiat 78-300 Świdwin, ul. Wojska Polskiego 22/34 | Sławomir Domagała | Waldemar Kaliś | 36 536 87 |
DKS-71252/40 Komitet Wyborczy Wyborców Blok Samorządowy "Integracja i Rozwój" | Integracja i Rozwój 75-511 Koszalin, ul. Piłsudskiego 28 | Alfred Fryzowski | Romuald Krzysztof Hajkowski | 345 23 62 |
DKS-712-46/34 Komitet Wyborczy Wyborców Niezależna Lewica Demokratyczna | NLD 78-220 Tychowo, ul.Bobolicka29A | Janusz Zbigniew Tokarski | Danuta Chmielecka | 31 15 594 |
DKS-712-49/37 Komitet Wyborczy Wyborców Bobolickie Forum Nasz Dom | KWW Bobolickie Forum Nasz Dom 76-020 Bobolice, ul. Kolejowa 6a | Krzysztof Dziadul | Jolanta Kubicka | 602 40 55 46 |
DKS-712-60/48 Komitet Wyborczy Wyborców "Centroprawica Razem" | KWW "Centroprawica Razem" 75-950 Koszalin, ul. Zwycięstwa 148 | Krzysztof Łukasz Sobieraj | Jolanta Klecha | 601 82 01 75 |
DKS-712-61/49 Komitet Wyborczy Wyborców Unia - Praca - Zmiany | "-" 78-300 Świdwin, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 24 A | Tadeusz Stanisław Lipiński | Waldemar Hipp | 365 28 45 |
DKS-712-54/42 Komitet Wyborczy Wyborców "CentroPrawica Razem" | KWW "CentroPrawica Razem" 78-100 Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 8 | Artur Leszek Mackiewicz | Mateusz Korkuć | 606982 053 |
DKS-712-58/46 Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Białogard | KWW Porozumienie Samorządowe Białogard 78-200 Białogard, Plac Wolności 1 | Wiesław Czurko | Janusz Wojciech Udałowski | |
DKS-712-66/54 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelska Inicjatywa Wyborcza "J.M." | "J.M." 76-100 Sławno, ul. Gdańska 6a | Jerzy Franciszek Matulka | Ewelina Zajko | |
DKS-712-45/33 Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Prawa i Przedsiębiorczości | PPP 77-646 Koszalin, ul. Wł. Andersa 24 | Krystyna Surmik | Henryka Łuszczyńska | |
DKS-712-56/44 Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelska Wspólnota Wyborcza dla Powiatu | =OWWdP= 76-100 Sławno, ul. Polanowska 33/2 | Krzysztof Franciszek Górski | Stanisław Zaborowski | |
DKS-712-59/47 Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Sobolewskiej kandydatki na radną do Rady Powiatu Szczecineckiego | Inicjatywa Wyborcza - Bezpieczna Rodzina 78-460 Barwice, Białowąs 28 | Łukasz Emil Sobolewski | Barbara Alina Opałka | |
DKS-712-50/38 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowo - Ludowe | FSL 76-100 Sławno, ul. Polanowska 42 | Krystyna Garczyńska | Anna Małgorzata Ścigała | |
DKS-712-55/43 Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność Lokalna | KWW SL 78-320 Połczyn Zdrój, ul. Kościuszki 5/5 | Janusz Podpora | Czesław Warpachowicz | |
DKS-712-64/52 Komitet Wyborczy Wyborców Ratujmy Gminę | RG 78-640 Tuczno, Jeziorki Wałeckie ul. Świerczewskiego 33 | Marian Karol Starzyk | Krzysztof Bronisław Lupa | |
DKS-712-68/56 Komitet Wyborczy Wyborców "Niezależni - Razem" | "N - R" 78-312 Lekowo, Klępczewo 1A/5 | Jerzy Władysław Szczygielski | Regina Iwiczuk | |
DKS-712-63/51 Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Jutro | "-" 78-540 Kalisz Pomorski, ul. Wolności 5/2 | Zbigniew Chołuj | Andrzej Starukiewicz | |
DKS-712-57/45 Komitet Wyborczy Wyborców POPIS Koszalin | KWW POPIS Koszalin 78-613 Koszalin, ul. Zwycięstwa 146 | Jerzy Stanisław Giszczak | Anabelle Dorota Marcińczak | |
DKS-712-67/55 Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Zielińskiego | K.W.W.A.Z. 76-100 Sławno, ul. Polanowska 52/2 | Andrzej Zieliński | Sabina Elżbieta Kołodziejczyk | |
DKS-712-69/57 Komitet Wyborczy Wyborców "Łączy nas niezależność" | KWW - Łączy nas niezależność 78-500 Drawsko Pomorskie, ul. Karpacka 12 | Roman Stanisław Hnat | Beata Marzena Wołczek | |
DKS-712-70/58 Komitet Wyborczy Wyborców Lewica Demokratyczna | LD 78-300 Świdwin, ul. 3 Marca 50 | Teofil Bednarz | Irena Radomska | 365 64 41 |
DKS-712-73/59 Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla Wałcza | MdW 78-600 Wałcz, Al. Zd. Wału Pomorskiego 81 | Michał Sójkowski | Sławomir Pośpiech | |
|
Łączna liczba | | | | 52 |