- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 20814 | 6660 | 32,00 | 6655 | 6307 | 94,77 | 8 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 17342 | 5075 | 29,26 | 5065 | 4781 | 94,39 | 8 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 17734 | 5784 | 32,62 | 5782 | 5415 | 93,65 | 7 | 0 | TAK | | Suma w skali gminy | 55890 | 17519 | 31,35 | 17502 | 16503 | 94,29 | 23 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rad gmin
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5749 | 34,84 | 34,84 | 11 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI STARGARD | 723 | 4,38 | 4,38 | 0 | 10 - komitet Wyborczy Wyborców Bezrobotni Pomorza | 435 | 2,64 | 2,64 | 0 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Stargardzki Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój | 747 | 4,53 | 4,53 | 0 | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1716 | 10,40 | 10,40 | 3 | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Demokracja Bezpartyjnych | 113 | 0,68 | 1,11 | 0 | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | 3034 | 18,38 | 18,38 | 5 | 15 - Komitet Wyborczy Polskiej Wspólnoty Narodowej | 143 | 0,87 | 0,87 | 0 | 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Samorządowa | 1385 | 8,39 | 8,39 | 1 | 17 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 2178 | 13,20 | 13,20 | 3 | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców "TERAZ MY" | 206 | 1,25 | 1,86 | 0 | 19 - Komitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość z pracą" | 74 | 0,45 | 1,17 | 0 | | Suma w skali gminy | 16503 | 100,00 | | 23 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 34,84% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4,38% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI STARGARD | 2,64% | | 10 - komitet Wyborczy Wyborców Bezrobotni Pomorza | 4,53% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Stargardzki Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój | 10,40% | | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 18,38% | | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | 8,39% | | 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Samorządowa | 13,20% | | 17 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1,25% | | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców "TERAZ MY" | 2,00% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 47,83% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 13,04% | | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 21,74% | | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | 4,35% | | 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Samorządowa | 13,04% | | 17 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 1 | KISIO ADAM | 1234 | 19,57 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 2 | WIERZBICKI RYSZARD | 170 | 2,70 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 3 | SZWAJLIK SEBASTIAN | 207 | 3,28 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 11 | OLCZAK ANDRZEJ | 178 | 2,82 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 1 | 1 | KWIATKOWSKI WOJCIECH STANISŁAW | 298 | 4,72 | wybrano większością głosów | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | Okręg nr 1 | 1 | BOROWSKA AGNIESZKA | 220 | 3,49 | wybrano większością głosów | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | Okręg nr 1 | 2 | BUWELSKI ALEKSANDER ANTONI | 208 | 3,30 | wybrano większością głosów | 17 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 1 | 1 | BOROWICZ KAMIL DAMIAN | 350 | 5,55 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 1 | NOWICKI KAZIMIERZ | 713 | 14,91 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 4 | KIELISZEK JERZY | 157 | 3,28 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 5 | BARTNICZAK STANISŁAW | 160 | 3,35 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 10 | NOSAL MARIUSZ | 205 | 4,29 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 2 | 1 | BARANOWSKI ANDRZEJ | 150 | 3,14 | wybrano większością głosów | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | Okręg nr 2 | 1 | STANKIEWICZ MAREK ZDZISŁAW | 215 | 4,50 | wybrano większością głosów | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | Okręg nr 2 | 5 | MASŁOWSKI WIESŁAW | 143 | 2,99 | wybrano większością głosów | 17 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 2 | 1 | CHEŁMIŃSKI GRZEGORZ TOMASZ | 316 | 6,61 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 4 | SZUBER JERZY | 442 | 8,16 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 5 | CHMUROWICZ RYSZARD | 212 | 3,92 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 9 | SAWICKA WIOLETA | 184 | 3,40 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 3 | 2 | KWIATKOWSKA-OCIEPA STEFANIA TERESA | 199 | 3,67 | wybrano większością głosów | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa | Okręg nr 3 | 1 | PAJOR SŁAWOMIR LEON | 388 | 7,17 | wybrano większością głosów | 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Samorządowa | Okręg nr 3 | 1 | KOZIOŁEK JAROSŁAW RAFAŁ | 280 | 5,17 | wybrano większością głosów | 17 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 3 | 1 | PAŁACZYŃSKA ANNA ZOFIA | 308 | 5,69 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 23 | |
| |