Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 2 | KASPROWIAK KAZIMIERZ ANTONI | 143 | 5,17 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Przyszłość | Okręg nr 1 | 10 | SYPNIEWICZ JAN WŁADYSŁAW | 138 | 4,99 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Dla Gminy | Okręg nr 1 | 4 | JARKI JACEK PIOTR | 95 | 3,44 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 1 | 1 | MYSZKOWSKI ZENON | 121 | 4,38 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 1 | 2 | LENARTOWICZ SŁAWOMIR JÓZEF | 200 | 7,24 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 1 | 3 | GŁUSZKO JÓZEF | 261 | 9,44 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 1 | 13 | BÓJKO ADAM STEFAN | 76 | 2,75 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 1 | IRCHA BOGUMIŁ | 58 | 2,31 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Przyszłość | Okręg nr 2 | 2 | JACURA MIECZYSŁAW | 62 | 2,47 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Dla Gminy | Okręg nr 2 | 1 | SŁUGOCKA HELENA FRANCISZKA | 130 | 5,18 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Dla Gminy | Okręg nr 2 | 3 | WYSZYŃSKI MARIAN | 128 | 5,10 | wybrano większością głosów |
12 - Komitet Wyborczy Wyborców UNIA DLA MIASTA I GMINY DĘBNO | Okręg nr 2 | 11 | WITKOWSKI KRZYSZTOF | 56 | 2,23 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 2 | 1 | BARANOWICZ JAN | 79 | 3,14 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 2 | 3 | DOBROPOLSKI ANTONI | 75 | 2,99 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 1 | KOMAROWSKI MIROSŁAW | 85 | 3,11 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Przyszłość | Okręg nr 3 | 8 | CHROBAK PAWEŁ JAN | 44 | 1,61 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców DĘBNO - NASZA GMINA | Okręg nr 3 | 14 | KUJDA GRZEGORZ ANDRZEJ | 161 | 5,89 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Dla Gminy | Okręg nr 3 | 1 | DOWNAR PIOTR RYSZARD | 197 | 7,21 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie Dla Gminy | Okręg nr 3 | 6 | WITKOWSKI STANISŁAW JANUSZ | 101 | 3,69 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 3 | 1 | ŚWIĘCICKI RYSZARD | 112 | 4,10 | wybrano większością głosów |
13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 3 | 4 | SAWICKA DANUTA MARIA | 97 | 3,55 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 |