- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 6672 | 2956 | 44,30 | 2953 | 2811 | 95,19 | 8 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 5047 | 2204 | 43,67 | 2202 | 2090 | 94,91 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 5834 | 2784 | 47,72 | 2774 | 2653 | 95,64 | 7 | 0 | TAK | | Suma w skali gminy | 17553 | 7944 | 45,26 | 7929 | 7554 | 95,27 | 21 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rad gmin
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1046 | 13,85 | 13,85 | 3 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Uczciwość w Samorządzie | 372 | 4,92 | 4,92 | 0 | 9 - Komitet Wyborczy Towarzystwa Miłośników Rydułtów | 1316 | 17,42 | 17,42 | 4 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Kultura i Porządek" | 626 | 8,29 | 8,29 | 1 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | 1816 | 24,04 | 24,04 | 7 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | 1768 | 23,40 | 23,40 | 6 | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Umiemy Pracować Na Rzecz Miasta | 544 | 7,20 | 7,20 | 0 | 14 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 66 | 0,87 | 2,35 | 0 | | Suma w skali gminy | 7554 | 100,00 | | 21 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 13,85% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4,92% | | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Uczciwość w Samorządzie | 17,42% | | 9 - Komitet Wyborczy Towarzystwa Miłośników Rydułtów | 8,29% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Kultura i Porządek" | 24,04% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | 23,40% | | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | 7,20% | | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Umiemy Pracować Na Rzecz Miasta | 0,87% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 14,29% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 19,05% | | 9 - Komitet Wyborczy Towarzystwa Miłośników Rydułtów | 4,76% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Kultura i Porządek" | 33,33% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | 28,57% | | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 4 | PIERCHAŁA MICHAŁ | 79 | 2,81 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Towarzystwa Miłośników Rydułtów | Okręg nr 1 | 8 | SKOWRON ARKADIUSZ | 45 | 1,60 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Kultura i Porządek" | Okręg nr 1 | 8 | SŁADEK STEFAN | 116 | 4,13 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | Okręg nr 1 | 1 | SIKORA ALFRED PIOTR | 168 | 5,98 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | Okręg nr 1 | 2 | CIEŚLIK PAWEŁ | 98 | 3,49 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | Okręg nr 1 | 3 | STRZELEC ANDRZEJ | 181 | 6,44 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | Okręg nr 1 | 1 | SEEMANN ZBIGNIEW | 117 | 4,16 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | Okręg nr 1 | 2 | SKIBA WALDEMAR | 97 | 3,45 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 2 | KOSOWSKI BOGUMIŁ | 76 | 3,64 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Towarzystwa Miłośników Rydułtów | Okręg nr 2 | 1 | MAĆKOWSKI MARIAN | 121 | 5,79 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | Okręg nr 2 | 1 | NIESPOREK HENRYK JÓZEF | 178 | 8,52 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | Okręg nr 2 | 4 | WOJCIECHOWSKA BARBARA | 86 | 4,11 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | Okręg nr 2 | 1 | WARŁO ANTONI | 82 | 3,92 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | Okręg nr 2 | 9 | MUSIOŁ ALOJZY | 92 | 4,40 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 2 | MANEK HENRYK | 87 | 3,28 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Towarzystwa Miłośników Rydułtów | Okręg nr 3 | 1 | MACHNIK HENRYK | 119 | 4,49 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Towarzystwa Miłośników Rydułtów | Okręg nr 3 | 4 | MEISEL JERZY | 196 | 7,39 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | Okręg nr 3 | 1 | WIECZOREK OLGIERD TADEUSZ | 131 | 4,94 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Rydułtowy | Okręg nr 3 | 2 | FRANCUZ JERZY HENRYK | 132 | 4,98 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | Okręg nr 3 | 1 | TATURA LEON | 139 | 5,24 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Wspólnota Samorządowa | Okręg nr 3 | 3 | SZWAN LUCJAN | 145 | 5,47 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 | |
| |