Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 2 | SZOTT KAZIMIERZ | 101 | 3,24 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 1 | 1 | MALIK JERZY | 252 | 8,08 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 1 | 3 | RYMORZ-OLSZOWSKA JANINA | 236 | 7,57 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 1 | 5 | CZUPRYNA MATEUSZ | 192 | 6,16 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 1 | 10 | GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF | 133 | 4,27 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Gruszczyka | Okręg nr 1 | 1 | CIEŚLAR ROMUALD | 119 | 3,82 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo-Rodzina-Obywatele | Okręg nr 1 | 1 | KACZMARCZYK STANISŁAW | 211 | 6,77 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo-Rodzina-Obywatele | Okręg nr 1 | 5 | STEFANIAK - BACZA ANNA | 100 | 3,21 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 1 | WÓJCIK DANUTA | 171 | 7,74 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 2 | 1 | CHRAPEK KAZIMIERZ | 105 | 4,76 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 2 | 2 | ORAWSKI WŁADYSŁAW | 146 | 6,61 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 2 | 4 | GRUSZCZYK PIOTR | 190 | 8,61 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo-Rodzina-Obywatele | Okręg nr 2 | 4 | FOLTYN ALOJZY | 146 | 6,61 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 1 | KORZONEK JAN | 220 | 6,77 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 2 | BIAŁOŃ FRYDERYK | 212 | 6,52 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 3 | 1 | SIKORA PAWEŁ | 184 | 5,66 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 3 | 4 | DUDA JERZY | 115 | 3,54 | wybrano większością głosów |
8 - Komitet Wyborczy Wspólnota Dla Skoczowa | Okręg nr 3 | 8 | GRUSZCZYK JAN | 104 | 3,20 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Gruszczyka | Okręg nr 3 | 3 | SZKUCIK JAN | 84 | 2,58 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo-Rodzina-Obywatele | Okręg nr 3 | 1 | KORWIN ROMAN | 233 | 7,17 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo-Rodzina-Obywatele | Okręg nr 3 | 3 | KOCMAN ANTONI | 96 | 2,95 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 |