- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 5519 | 2958 | 53,60 | 2949 | 2804 | 95,08 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 6422 | 3559 | 55,42 | 3552 | 3358 | 94,54 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 5160 | 2656 | 51,47 | 2641 | 2509 | 95,00 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 4850 | 2887 | 59,53 | 2884 | 2744 | 95,15 | 5 | 0 | TAK | | Suma w skali gminy | 21951 | 12060 | 54,94 | 12026 | 11415 | 94,92 | 21 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rad gmin
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 978 | 8,57 | 8,57 | 2 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców PRAWICA ZIEMI KASZUBSKIEJ | 297 | 2,60 | 4,82 | 0 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 3308 | 28,98 | 28,98 | 9 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENIE SAMORZĄDOWE "CHËCZ" | 2042 | 17,89 | 17,89 | 4 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | 2125 | 18,62 | 18,62 | 5 | 12 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 149 | 1,31 | 1,31 | 0 | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Praworządność i Sprawiedliwość | 589 | 5,16 | 6,79 | 0 | 14 - Komitet Wyborczy Towarzystwo Miłośników Kartuz | 845 | 7,40 | 7,40 | 0 | 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządne Kaszuby - Naszé Sprawë" | 1082 | 9,48 | 9,48 | 1 | | Suma w skali gminy | 11415 | 100,00 | | 21 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 8,57% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2,60% | | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców PRAWICA ZIEMI KASZUBSKIEJ | 28,98% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 17,89% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENIE SAMORZĄDOWE "CHËCZ" | 18,62% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | 1,31% | | 12 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 5,16% | | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Praworządność i Sprawiedliwość | 7,40% | | 14 - Komitet Wyborczy Towarzystwo Miłośników Kartuz | 9,48% | | 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządne Kaszuby - Naszé Sprawë" |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 9,52% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 42,86% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | 19,05% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENIE SAMORZĄDOWE "CHËCZ" | 23,81% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | 4,76% | | 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządne Kaszuby - Naszé Sprawë" |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 1 | 1 | POBŁOCKI JERZY JÓZEF | 170 | 6,06 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 1 | 2 | PRYCZKOWSKI ANDRZEJ | 198 | 7,06 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 1 | 3 | MATKOWSKI JERZY EUGENIUSZ | 114 | 4,07 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENIE SAMORZĄDOWE "CHËCZ" | Okręg nr 1 | 2 | DUNST EDMUND | 134 | 4,78 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | Okręg nr 1 | 1 | CIROCKI FRANCISZEK | 74 | 2,64 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 1 | CZARNECKI WACŁAW JERZY | 168 | 5,00 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 2 | 2 | WESOŁOWSKI JACEK KAROL | 156 | 4,65 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENIE SAMORZĄDOWE "CHËCZ" | Okręg nr 2 | 2 | BYCZKOWSKA JÓZEFA | 223 | 6,64 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENIE SAMORZĄDOWE "CHËCZ" | Okręg nr 2 | 10 | ROSZKOWSKA IRENA | 155 | 4,62 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | Okręg nr 2 | 2 | FORMELA KAZIMIERZ | 234 | 6,97 | wybrano większością głosów | 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządne Kaszuby - Naszé Sprawë" | Okręg nr 2 | 1 | BORZESTOWSKI ANDRZEJ | 145 | 4,32 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 2 | DUSZYŃSKI RYSZARD PIOTR | 130 | 5,18 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 3 | 1 | GÓRSKI BOGDAN | 257 | 10,24 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 3 | 4 | LEWAŃCZYK ARLETA MARIA | 125 | 4,98 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENIE SAMORZĄDOWE "CHËCZ" | Okręg nr 3 | 6 | KREFTA BRYGIDA MARIA | 101 | 4,03 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | Okręg nr 3 | 8 | OLSZEWSKA REGINA | 81 | 3,23 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 4 | 3 | KASPRZAK MARIUSZ STANISŁAW | 257 | 9,37 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 4 | 8 | KIEDROWSKI JAN | 187 | 6,81 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie Samorządowe" | Okręg nr 4 | 9 | MARSZAŁKOWSKI RYSZARD | 174 | 6,34 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | Okręg nr 4 | 6 | KWIDZIŃSKI ZYGMUNT | 169 | 6,16 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców ZRZESZENI DLA KASZUB | Okręg nr 4 | 8 | RYBAKOWSKI PAWEŁ | 164 | 5,98 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 | |
| |