- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 6266 | 2944 | 46,98 | 2941 | 2748 | 93,44 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 5780 | 2300 | 39,79 | 2300 | 2124 | 92,35 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 6687 | 2956 | 44,21 | 2953 | 2771 | 93,84 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 4712 | 2388 | 50,68 | 2386 | 2250 | 94,30 | 5 | 0 | TAK | | Suma w skali gminy | 23445 | 10588 | 45,16 | 10580 | 9893 | 93,51 | 21 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rad gmin
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2385 | 24,11 | 24,11 | 7 | 8 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1187 | 12,00 | 12,00 | 1 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Tylko Razem | 1573 | 15,90 | 15,90 | 4 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Prudnickiego | 1580 | 15,97 | 15,97 | 4 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Ziemia | 1689 | 17,07 | 17,07 | 3 | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1240 | 12,53 | 12,53 | 2 | 13 - Komitet Wyborczy Wyborców "Pro Prudnik -O Bono" | 89 | 0,90 | 3,24 | 0 | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Osiedle 1000-lecia w Prudniku | 150 | 1,52 | 5,46 | 0 | | Suma w skali gminy | 9893 | 100,00 | | 21 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 24,11% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 12,00% | | 8 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 15,90% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Tylko Razem | 15,97% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Prudnickiego | 17,07% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Ziemia | 12,53% | | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1,52% | | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Osiedle 1000-lecia w Prudniku | 0,90% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 33,33% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4,76% | | 8 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 19,05% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Tylko Razem | 19,05% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Prudnickiego | 14,29% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Ziemia | 9,52% | | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 1 | LEWANDOWSKI KAZIMIERZ | 146 | 5,31 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 6 | SERAFIN JULIAN | 191 | 6,95 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Tylko Razem | Okręg nr 1 | 1 | ROSZKOWSKI JAN | 92 | 3,35 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Prudnickiego | Okręg nr 1 | 1 | ŻURAKOWSKI ARTUR | 85 | 3,09 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Ziemia | Okręg nr 1 | 1 | DUMKIEWICZ CZESŁAW | 161 | 5,86 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 1 | PIASECKI LESZEK | 292 | 13,75 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 2 | PÓŁCHŁOPEK MARIUSZ | 162 | 7,63 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 3 | SOBCZAK HENRYK | 134 | 6,31 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Tylko Razem | Okręg nr 2 | 2 | ROSZKOWSKI RADOSŁAW MIECZYSŁAW | 168 | 7,91 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 2 | 1 | SZCZEPAŃSKI JACEK | 82 | 3,86 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 1 | KAMIŃSKI MIROSŁAW | 155 | 5,59 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Tylko Razem | Okręg nr 3 | 2 | WÓJTOWICZ MIECZYSŁAW | 90 | 3,25 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Prudnickiego | Okręg nr 3 | 1 | MAZUR EDWARD KAZIMIERZ | 372 | 13,42 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Prudnickiego | Okręg nr 3 | 12 | MACZUGA-SZKOPEK IRENA MARIA | 50 | 1,80 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Ziemia | Okręg nr 3 | 1 | ROMANIUK JANUSZ ANTONI | 155 | 5,59 | wybrano większością głosów | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 3 | 1 | KWIATKOWSKI RYSZARD | 164 | 5,92 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 1 | MOKRZYCKI JAN | 80 | 3,56 | wybrano większością głosów | 8 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 4 | 4 | MADERA IRENA | 145 | 6,44 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Tylko Razem | Okręg nr 4 | 1 | FEJDYCH FRANCISZEK | 100 | 4,44 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Powiatu Prudnickiego | Okręg nr 4 | 7 | STANISZ JANINA | 161 | 7,16 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Ziemia | Okręg nr 4 | 1 | WICHEREK MARIUSZ | 201 | 8,93 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 | |
| |