Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 1 | 1 | NOWOCIEŃ JERZY STANISŁAW | 76 | 2,47 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 6 | MALMON JÓZEF | 87 | 2,83 | wybrano większością głosów |
6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Okręg nr 1 | 13 | SZCZEŚNIAK EUGENIUSZ | 95 | 3,09 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 1 | 1 | JAROSIŃSKI JÓZEF EUGENIUSZ | 76 | 2,47 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Ziemi Szydłowieckiej" | Okręg nr 1 | 5 | JAKUBOWSKI LESZEK JAKUB | 178 | 5,78 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Ziemi Szydłowieckiej" | Okręg nr 1 | 12 | ROGOZIŃSKI ZBIGNIEW SŁAWOMIR | 107 | 3,48 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Ziemi Szydłowieckiej" | Okręg nr 1 | 13 | SADZA WŁODZIMIERZ GRZEGORZ | 93 | 3,02 | wybrano większością głosów |
12 - Komitet Wyborczy Wyborców PRAWO I SZYDŁOWIEC | Okręg nr 1 | 1 | ŁĘKAWSKI KRZYSZTOF | 120 | 3,90 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 2 | SASAL WŁODZIMIERZ CZESŁAW | 83 | 2,94 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 6 | DOMALEWSKA JADWIGA | 173 | 6,13 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej | Okręg nr 2 | 7 | PIETRAS ADAM ANDRZEJ | 162 | 5,74 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej | Okręg nr 2 | 12 | WIERNICKI JERZY STANISŁAW | 92 | 3,26 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Ziemi Szydłowieckiej" | Okręg nr 2 | 2 | BEDNARCZYK KRYSTYNA | 82 | 2,90 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Ziemi Szydłowieckiej" | Okręg nr 2 | 13 | ŚWIĄTKIEWICZ-WODA IRENA | 97 | 3,44 | wybrano większością głosów |
12 - Komitet Wyborczy Wyborców PRAWO I SZYDŁOWIEC | Okręg nr 2 | 1 | ZDZIECH MAREK | 52 | 1,84 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 1 | MICHALSKI RYSZARD | 48 | 1,73 | wybrano większością głosów |
6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Okręg nr 3 | 6 | BUREK ROMAN | 97 | 3,50 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej | Okręg nr 3 | 1 | GULA KRZYSZTOF WIESŁAW | 127 | 4,59 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej | Okręg nr 3 | 5 | ŁYCZEK ARTUR | 123 | 4,44 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Ziemi Szydłowieckiej" | Okręg nr 3 | 7 | MAJEWSKA BARBARA | 147 | 5,31 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Ziemi Szydłowieckiej" | Okręg nr 3 | 10 | PIOTROWSKI RYSZARD PIOTR | 159 | 5,74 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 |