- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 14965 | 6708 | 44,82 | 6701 | 6295 | 93,94 | 8 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 10112 | 4367 | 43,19 | 4366 | 4185 | 95,85 | 6 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 11499 | 5055 | 43,96 | 5049 | 4711 | 93,31 | 7 | 0 | TAK | | Suma w skali gminy | 36576 | 16130 | 44,10 | 16116 | 15191 | 94,26 | 21 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rad gmin
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1192 | 7,85 | 7,85 | 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4003 | 26,35 | 26,35 | 7 | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1715 | 11,29 | 11,29 | 2 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Bezpartyjne Ugrupowanie Wyborcze" | 1768 | 11,64 | 11,64 | 2 | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Po Prawo i Samorządność | 1987 | 13,08 | 13,08 | 3 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Forum Dialogu" | 1827 | 12,03 | 12,03 | 2 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa "Porozumienie" | 2587 | 17,03 | 17,03 | 4 | 12 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 112 | 0,74 | 1,78 | 0 | | Suma w skali gminy | 15191 | 100,00 | | 21 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów ważnych | | 7,85% | | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 26,35% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 11,29% | | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 11,64% | | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Bezpartyjne Ugrupowanie Wyborcze" | 13,08% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Po Prawo i Samorządność | 12,03% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Forum Dialogu" | 17,03% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa "Porozumienie" | 0,74% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 4,76% | | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 33,33% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 9,52% | | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 9,52% | | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Bezpartyjne Ugrupowanie Wyborcze" | 14,29% | | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Po Prawo i Samorządność | 9,52% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Forum Dialogu" | 19,05% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa "Porozumienie" |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 1 | STRYCZYŃSKI MARCIN PIOTR | 772 | 12,26 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 2 | SKWARSKI MAREK | 191 | 3,03 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 4 | MICHALSKI LECH | 139 | 2,21 | wybrano większością głosów | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Okręg nr 1 | 1 | CZAPLICKI JANUSZ | 428 | 6,80 | wybrano większością głosów | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Bezpartyjne Ugrupowanie Wyborcze" | Okręg nr 1 | 3 | BUKOWSKA AGNIESZKA STEFANIA | 146 | 2,32 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Po Prawo i Samorządność | Okręg nr 1 | 4 | GŁADYSZ EWA | 257 | 4,08 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Forum Dialogu" | Okręg nr 1 | 2 | BROZDOWSKI GRZEGORZ | 155 | 2,46 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa "Porozumienie" | Okręg nr 1 | 14 | WALCZAK SŁAWOMIR MICHAŁ | 154 | 2,45 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 2 | STĘPKOWSKI ADAM | 174 | 4,16 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 4 | STAŃCZAK ZENON | 232 | 5,54 | wybrano większością głosów | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Bezpartyjne Ugrupowanie Wyborcze" | Okręg nr 2 | 6 | KĘSIK STANISŁAW | 160 | 3,82 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Po Prawo i Samorządność | Okręg nr 2 | 1 | WARDZIŃSKI WALDEMAR | 213 | 5,09 | wybrano większością głosów | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Ciechanowskie Forum Dialogu" | Okręg nr 2 | 2 | DĄBROWSKI ZDZISŁAW | 203 | 4,85 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa "Porozumienie" | Okręg nr 2 | 11 | PIASECKA BARBARA JANINA | 290 | 6,93 | wybrano większością głosów | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | Okręg nr 3 | 1 | ROLBIECKI ANDRZEJ ZDZISŁAW | 196 | 4,16 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 1 | GAJCZYK URSZULA MONIKA | 168 | 3,57 | wybrano większością głosów | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 2 | KUREK STANISŁAW | 178 | 3,78 | wybrano większością głosów | 6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Okręg nr 3 | 1 | ŻAGIEL STEFAN JAN | 108 | 2,29 | wybrano większością głosów | 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Po Prawo i Samorządność | Okręg nr 3 | 4 | MOSAKOWSKI MAREK ROMAN | 62 | 1,32 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa "Porozumienie" | Okręg nr 3 | 3 | CZYŻEWSKI ANDRZEJ | 180 | 3,82 | wybrano większością głosów | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa "Porozumienie" | Okręg nr 3 | 12 | SOBOTKO RYSZARD SŁAWOMIR | 171 | 3,63 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 | |
| |