- Lista okręgów
Numer okręgu
| Liczba uprawnionych
| Liczba wydanych kart
| Frekwencja
| Liczba oddanych głosów
| Liczba głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Liczba wybranych radnych
| Liczba nie obsadzonych mandatów
| Fakt przeprowadzenia głosowania
| Okręg nr 1 | 20794 | 9193 | 44,21 | 9164 | 8794 | 95,96 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 2 | 21152 | 9728 | 45,99 | 9704 | 9312 | 95,96 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 3 | 21463 | 9036 | 42,10 | 8928 | 8479 | 94,97 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 4 | 24303 | 10850 | 44,64 | 10744 | 10305 | 95,91 | 5 | 0 | TAK | Okręg nr 5 | 24234 | 10768 | 44,43 | 10738 | 10222 | 95,19 | 5 | 0 | TAK | | Suma w skali dzielnicy | 111946 | 49575 | 44,28 | 49278 | 47112 | 95,60 | 25 | 0 | | |
|
- Lista komitetów, które zgłosiły kandydatów do rady dzielnicy
Numer list i nazwa komitetu
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych
| Procent głosów ważnych względem sumy okręgów
| Liczba otrzymanych mandatów
| 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 2078 | 4,41 | 4,41 | 0 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 12119 | 25,72 | 25,72 | 9 | 9 - Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 187 | 0,40 | 0,51 | 0 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Organizacji Narodu Polskiego | 478 | 1,01 | 1,73 | 0 | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe NASZA STOLICA | 615 | 1,31 | 1,31 | 0 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców "Unia dla Warszawy" | 2100 | 4,46 | 4,46 | 0 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 14718 | 31,24 | 31,24 | 11 | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Julii Pitery | 3537 | 7,51 | 7,51 | 0 | 15 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 4413 | 9,37 | 9,37 | 0 | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 6591 | 13,99 | 13,99 | 5 | 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Polskich Socjalistów | 225 | 0,48 | 0,59 | 0 | 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Krzekotowskiego "Warszawa,Prawo i Dom" | 51 | 0,11 | 0,58 | 0 | | Suma w skali dzielnicy | 47112 | 100,00 | | 25 | |
|
Udział procentowy komitetów w ogólnej liczbie głosów
ważnych | | 4,41% | | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 25,72% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1,01% | | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców Organizacji Narodu Polskiego | 1,31% | | 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe NASZA STOLICA | 4,46% | | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców "Unia dla Warszawy" | 31,24% | | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 7,51% | | 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Julii Pitery | 9,37% | | 15 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 13,99% | | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 0,98% | | pozostali |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
Udział komitetów w podziale mandatów | | 36,00% | | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 44,00% | | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 20,00% | | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej |
| * do wyświetlenia wykresów konieczne
jest zainstalowanie programu Flash firmy Macromedia w wersji 5.0 jako
pluginu przeglądarki.
|
- Lista wybranych radnych
Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
| Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ZAJĄC PRZEMYSŁAW | 937 | 10,65 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | GRZYBOWSKA KATARZYNA IRENA | 706 | 8,03 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | HOLEWIŃSKA EWA | 1087 | 12,36 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | DĄBROWSKI IRENEUSZ KRZYSZTOF | 440 | 5,00 | wybrano większością głosów | Okręg nr 1 | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | ROLNIK MARCIN BRONISŁAW | 317 | 3,60 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | SYBILSKI TOMASZ MARCIN | 657 | 7,06 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | DUDZIŃSKI TOMASZ | 1002 | 10,76 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | BITNER MICHAŁ | 568 | 6,10 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 4 | MARKIEWICZ EWA JANINA | 574 | 6,16 | wybrano większością głosów | Okręg nr 2 | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | RUTKOWSKI TOMASZ ANDRZEJ | 518 | 5,56 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | ADAMSKA MAŁGORZATA | 921 | 10,86 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | ZAGRODZKI ANDRZEJ | 180 | 2,12 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | BIELESZ WANDA | 1085 | 12,80 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | BARTELSKI WOJCIECH | 580 | 6,84 | wybrano większością głosów | Okręg nr 3 | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | JAWORSKA ANNA MARIA | 618 | 7,29 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | BRODZIŃSKI STANISŁAW JULIAN | 800 | 7,76 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | GIZIŃSKA IZABELLA | 528 | 5,12 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | PUŁAWSKI PAWEŁ | 1218 | 11,82 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | LUTEK ANNA | 698 | 6,77 | wybrano większością głosów | Okręg nr 4 | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | GIERZYŃSKA-ZALEWSKA AGNIESZKA | 547 | 5,31 | wybrano większością głosów | Okręg nr 5 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | MIĘTUS TADEUSZ | 1044 | 10,21 | wybrano większością głosów | Okręg nr 5 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 3 | ZAJDEL MARTA | 505 | 4,94 | wybrano większością głosów | Okręg nr 5 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | LIPIAK ANDRZEJ KONRAD | 1375 | 13,45 | wybrano większością głosów | Okręg nr 5 | 13 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | GÓRSKI KRZYSZTOF | 795 | 7,78 | wybrano większością głosów | Okręg nr 5 | 16 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | MAGIERA EWA | 737 | 7,21 | wybrano większością głosów | | Liczba wybranych radnych | | | | | | 25 | |
| |