Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 5 | KACZMAREK JÓZEF | 105 | 5,76 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 10 | RYBARCZYK EDWARD JÓZEF | 152 | 8,34 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Gminnej Grupy Międzyrzeczan | Okręg nr 1 | 3 | RUSIECKI BOHDAN | 78 | 4,28 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie" | Okręg nr 1 | 4 | GÓRZNA ANNA MARIA | 123 | 6,75 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie" | Okręg nr 1 | 8 | STANKIEWICZ EMIL | 120 | 6,59 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 8 | RYDZANICZ GRZEGORZ KRZYSZTOF | 84 | 4,74 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 9 | SAWIŃSKI EUGENIUSZ | 120 | 6,77 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Gminnej Grupy Międzyrzeczan | Okręg nr 2 | 1 | KUBRYCHT TOMASZ ANDRZEJ | 76 | 4,29 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie" | Okręg nr 2 | 1 | ANTONOWICZ KAZIMIERZ | 118 | 6,66 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie" | Okręg nr 2 | 2 | DĘBICKI ZBIGNIEW | 99 | 5,58 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 1 | BIAŁECKI JAN IGNACY | 106 | 4,41 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 12 | TYBURSKI BOGUSŁAW | 92 | 3,83 | wybrano większością głosów |
6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Okręg nr 3 | 11 | ZIEMECKI STANISŁAW RYSZARD | 55 | 2,29 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Gminnej Grupy Międzyrzeczan | Okręg nr 3 | 10 | NOWAK STEFAN | 131 | 5,45 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie" | Okręg nr 3 | 3 | CZOP BOGUSŁAW KAZIMIERZ | 209 | 8,69 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie" | Okręg nr 3 | 5 | MARZEC KRZYSZTOF STANISŁAW | 253 | 10,52 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 1 | BRODZIŃSKI GRZEGORZ ZBIGNIEW | 100 | 6,16 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 8 | SMEJLIS ZBIGNIEW | 246 | 15,15 | wybrano większością głosów |
6 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Okręg nr 4 | 1 | ZIMOCH ZDZISŁAW | 88 | 5,42 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Gminnej Grupy Międzyrzeczan | Okręg nr 4 | 10 | DUDA RYSZARD | 115 | 7,08 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie" | Okręg nr 4 | 4 | SKOCZYLAS JAN STANISŁAW | 81 | 4,99 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 21 |