Numer list i oznaczenie listy
| Numer okręgu
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 1 | KOŹBIAŁ ADAM JAN | 202 | 3,82 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 2 | WOŁOSZ WŁADYSŁAW | 250 | 4,73 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 1 | 6 | SOLECKI JANUSZ | 232 | 4,39 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wyborców "OBYWATELSKI KONWENT SAMORZĄDOWY`` | Okręg nr 1 | 1 | MAZUREK SŁAWOMIR | 209 | 3,95 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa" | Okręg nr 1 | 1 | OSSOWSKI MICHAŁ | 297 | 5,61 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa" | Okręg nr 1 | 2 | PAŁAC IRENEUSZ STEFAN | 304 | 5,75 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 1 | 1 | BARCICKI MARIUSZ | 594 | 11,23 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 1 | JABŁOŃSKI JERZY ANDRZEJ | 175 | 4,53 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 2 | 2 | STEFAŃSKA-BRODA JULITTA | 190 | 4,92 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wyborców "OBYWATELSKI KONWENT SAMORZĄDOWY`` | Okręg nr 2 | 1 | MARCINISZYN BOLESŁAW WŁADYSŁAW | 301 | 7,79 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa" | Okręg nr 2 | 2 | SKOWROŃSKA-WIŚNIEWSKA ZOFIA ANNA | 245 | 6,34 | wybrano większością głosów |
11 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Okręg nr 2 | 1 | KUDYBA MARIAN JÓZEF | 243 | 6,29 | wybrano większością głosów |
12 - Komitet Wyborczy Dolnośląskie Stowarzyszenie Ochrony Bezrobotnych | Okręg nr 2 | 1 | GLUZA ELŻBIETA KATARZYNA | 133 | 3,44 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 1 | BEŁZ KAZIMIERZ | 504 | 12,02 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 3 | 3 | SZALKIEWICZ JANUSZ | 180 | 4,29 | wybrano większością głosów |
9 - Komitet Wyborczy Wyborców "OBYWATELSKI KONWENT SAMORZĄDOWY`` | Okręg nr 3 | 1 | LEWANDOWSKI KRZYSZTOF MAREK | 219 | 5,22 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa" | Okręg nr 3 | 1 | MURDZEK WOJCIECH PIOTR | 660 | 15,74 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa" | Okręg nr 3 | 3 | PODGÓRSKI LESŁAW ROMAN | 155 | 3,70 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 3 | DULEWICZ DANUTA EWA | 224 | 5,12 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 9 | OGRODNIK KAZIMIERZ | 229 | 5,24 | wybrano większością głosów |
3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | Okręg nr 4 | 10 | KRATA LESŁAW | 321 | 7,34 | wybrano większością głosów |
10 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Samorządowa" | Okręg nr 4 | 8 | SZUKAŁA MICHAŁ MARCIN | 171 | 3,91 | wybrano większością głosów |
12 - Komitet Wyborczy Dolnośląskie Stowarzyszenie Ochrony Bezrobotnych | Okręg nr 4 | 2 | CIĄŻEŃSKA GRAŻYNA | 175 | 4,00 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 23 |