Numer okręgu
| Numer i oznaczenie listy
| Numer na liście
| Dane osobowe radnego
| Liczba uzyskanych głosów ważnych
| Procent głosów ważnych w okręgu
| Sposób wyboru
|
Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | CHOPCIAN KRZYSZTOF | 258 | 5,58 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 12 - Komitet Wyborczy Wyborców EUROLEGNICA | 1 | KĘPA RYSZARD ANDRZEJ | 177 | 3,83 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 11 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | WIERZBICKI ADAM WIESŁAW | 251 | 5,43 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "FORUM LEGNICKIE" | 1 | WYPORKIEWICZ ANDRZEJ WIESŁAW | 317 | 6,72 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | KOŚĆ RYSZARD | 282 | 5,98 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 11 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | WOŹNY ZBIGNIEW PIOTR | 213 | 4,52 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | CICHOŃ WOJCIECH | 287 | 6,82 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 11 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | KOSTROWICKI KRYSTYN | 256 | 6,08 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 8 - Komitet Wyborczy Wyborców POPIS | 1 | BEDNARZ JERZY LESŁAW | 297 | 5,57 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | CZESZEJKO-SOCHACKA EWA | 640 | 11,23 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 11 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 1 | BRANDYS GABRIELA | 235 | 4,41 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | KOZACZEK ROBERT | 148 | 2,78 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 1 | GIZICKA-KRASIŃSKA KRYSTYNA | 457 | 8,58 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 2 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej | 1 | SANOCKI LESZEK MICHAŁ | 193 | 4,58 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "FORUM LEGNICKIE" | 2 | KOZAK CZESŁAW | 231 | 5,00 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 1 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | DRĄŻKIEWICZ-KIERZKOWSKA ELŻBIETA | 239 | 5,17 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "FORUM LEGNICKIE" | 2 | KSIĄDZYNA BENEDYKT | 414 | 7,27 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 4 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 2 | FLENDRICH JERZY | 301 | 5,65 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | TULEJKO WŁODZIMIERZ | 208 | 4,94 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 4 | BURTNY KAZIMIERZ | 337 | 5,91 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 5 | KRZYŚKÓW KAZIMIERZ | 244 | 4,28 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 5 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "FORUM LEGNICKIE" | 5 | DYBEK KRZYSZTOF PIOTR | 506 | 8,88 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 6 | ROSTKOWSKI LUCJAN RYSZARD | 210 | 4,45 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 2 | 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy | 7 | SIKORSKA DANUTA | 232 | 4,92 | wybrano większością głosów |
Okręg nr 3 | 10 - Komitet Wyborczy Wyborców "FORUM LEGNICKIE" | 10 | SZAŁAŃSKI JERZY | 216 | 5,13 | wybrano większością głosów |
|
Liczba wybranych radnych | | | | | | 25 |